04.01.2021 r. Ferie 2021

Drodzy Uczniowie i Rodzice!

W tym roku szkolnym ferie zimowe potrwają od 4 do 17 stycznia 2021 r.
Przedstawiam propozycje Ministerstwa Edukacji i Nauki na ciekawe spędzenie czasu wolnego.
Jest to oferta dla uczniów i ich rodzin.

Ferie z TVP

Rozrywka, ciekawe filmy i seriale, a także wciągające programy sportowe i lifestylowe – to główne propozycje przygotowane przez Telewizję Polską. W ramach emitowanego codziennie cyklu dynamicznych, 20-minutowych programów edukacyjnych każdy znajdzie coś dla siebie - miłośnicy piłki nożnej, tańca czy też młody koneser sztuki. Propozycje te z powodzeniem zaangażują całe rodziny do wspólnego i niezwykle interesującego spędzania czasu!

Akcja „Ferie bez nudy”

Wspólnie z nami pomysły na to, aby nie nudzić się w czasie ferii przygotowała także Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej. „Ferie bez nudy” to zbiór ciekawych propozycji działań udostępnionych w interaktywnej formie na specjalnej platformie internetowej. Wśród nich mnóstwo interesujących eksperymentów, ćwiczenia gimnastyczne, gry, quizy oraz wiele innych aktywności, które rozbudzą kreatywność każdego ucznia!
Na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji i Nauki pojawiła się specjalna zakładka dotycząca ferii. Będą w niej sukcesywnie zamieszczane propozycje na ferie.
Informacje na ten temat znajdą się również na profilach Ministerstwa Edukacji i Nauki w mediach społecznościowych.

Życzę miłego wypoczynku
Maria Chmielewska