13.12.2021 r. Wyjazd do Multikina w Olsztynie

Wyjazd do Multikina w Olsztynie

13 grudnia  spędziliśmy ciekawie i pouczająco. Wycieczka do  Multikina w Olsztynie –hura! Najpierw coś dla ducha - film “Chłopiec z chmur”.,, To inspirowana faktami opowieść o niezwykłej przyjaźni, wielkiej odwadze i przygodzie, która odmieni życie pewnego chłopca, i jego skrzydlatych przyjaciół. Ta prawdziwa historia poruszyła całą Europę.,, To historia , która poruszyła i wzruszyła również nas, w pamięci zostaną nam niezwykle prawdziwe słowa,, Ziemi nie dostaliśmy w spadku po rodzicach , tylko wypożyczamy ją od dzieci,,.

Potem było coś dla ciała , no może niezbyt zdrowo , ale raz na jakiś czas nie zaszkodzi przekąsić frytki i burgery w Mcdonalds -pycha.

Wszystko, co dobre szybko się kończy , musieliśmy wracać . Zatem wróciliśmy ,zadowoleni , uśmiechnięci i pełni wrażeń . Pytacie kto? My ,uczniowie klas IV-VI i nasze panie wychowawczynie. Było super!!