07.10.2022 r. Uśmiech przyjacielem każdego dnia ;D

Światowy Dzień Uśmiechu to nietypowe święto, zainicjowane przez Harveya Balla - twórcę najbardziej znanego piktogramu na świecie, przedstawiającego uśmiechniętą buźkę na żółtym tle. Od 1999 roku dzień ten obchodzony jest w każdy pierwszy piątek października. W tym roku, 7 października przedszkolaki postanowiły włączyć się w obchody tego jakże radosnego święta. Rozmawialiśmy o emocjach, naszych radościach, o tym co sprawia nam przyjemność i wprowadza nas w dobry nastrój. Malowaliśmy uśmiechy na balonach, uczestniczyliśmy w zabawach ruchowych. Wszystkie osoby, które były w dniu dzisiejszym naszymi gośćmi, obdarowaliśmy uśmiechem ,,na wynos’’. Pod koniec dnia czekała na nas jeszcze jedna niespodzianka – degustacja cytryny z uśmiechem na twarzy. Śmiechu było co niemiara, a mistrzynią konkurencji okazała się biedroneczka Ola, której serdecznie gratulujemy.

Śmiech nic nas nie kosztuje, więc dzielmy się nim każdego dnia ;D