29.11.2022 r. III Turniej w Dwa Ognie o Puchar Wójta Gminy Kozłowo

29 listopada w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Szkotowie odbył się III Turniej w Dwa Ognie o Puchar Wójta Gminy Kozłowo.

Zawody zaczęły się od przemówienia Wójta Gminy Kozłowo Pana Marka Wolszczaka oraz  Dyrektora szkoły Pana Grzegorza Rybczyńskiego. Słowa skierowane do zawodników, trenerów niosły za sobą życzenia dobrej sportowej zabawy i osiąganiu wysokich miejsc. Tegoroczne wydarzenie dodatkowo wzbogacał piękny duży baner ufundowany przez Pana Wójta, który podkreślał rangę gminnych zawodów.

W rywalizacji wzięły udział drużyny dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych gminy Kozłowo z rocznika 2010-2013. Każda reprezentacja zaprezentowała się na najwyższym poziomie. Zdolności fizyczne w połączeniu z zaciekłą sportową rywalizacją, z każdym kolejnym zdobytym punktem dostarczały niesamowitych emocji wszystkim kibicom.

Klasyfikacja końcowa:

Kategoria dziewczęta:

I miejsce – SP Szkotowo

II miejsce – ZSP Kozłowo

III miejsce –SP Rogóż

IV miejsce – SP Zaborowo

Kategoria chłopcy:

I miejsce – SP Zaborowo

II miejsce – SP Rogóż

III miejsce – ZSP Kozłowo

IV miejsce – SP Szkotowo

Po emocjonujących meczach nadszedł czas na medalowe dekoracje, które wręczyli drużynom Pan Wójt wraz z Panią Barbarą Szczepkowską i dyrektorem szkoły. Pierwsze miejsca w danej kategorii zostały wyróżnione pucharami. Na zakończenie organizator zawodów podziękował za wspaniałe widowisko i zaprosił na kolejną edycję w przyszłym roku szkolnym.

Wszystkim uczestnikom turnieju dziękujemy za sportową postawę, a przede wszystkim za dobrą zabawę!