W Warmińskiej Krainie Świętego Mikołaja w Olsztynie

29 listopada 2023 r. dzieci z oddziału przedszkolnego wraz z uczniami klas I – III , wybrały się na wycieczkę do Warmińskiej Krainy Świętego Mikołaja w Olsztynie. Na miejscu, dzieci czekała  moc atrakcji m.in. zwiedzanie Krainy z elfem, bożonarodzeniowe opowieści, warsztaty artystyczne  zdobienia i tworzenia ozdób świątecznych. Nie mogło się również obyć bez dobrej zabawy w Sali tronowej samego Świętego Mikołaja. Po chwili nadeszła długo wyczekiwana przez wszystkie dzieci,  wizyta samego Świętego. Mikołaj opowiadał o swojej magicznej krainie, nie szczędząc przy tym ciepłych słów pod adresem dzieci. Na zakończenie Mikołaj życzył dzieciom wiele radości, dużo dobrych ocen oraz wymarzonych prezentów pod choinką.

Wizyta w Wiosce Świętego Mikołaja przeniosła wszystkich w magiczną atmosferę zbliżających  się świąt Bożego Narodzenia, dostarczyła wiele emocji, a dzieci wyjechały z niej pełne wrażeń  i niesamowitych wspomnień.