Eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. ,,Młodzież zapobiega pożarom”

Serdecznie gratulujemy:

Amelii Ferszt, która po raz drugi z rzędu wywalczyła pierwsze miejsce w konkursie OTWP "Młodzież Zapobiega Pożarom", tym razem w wyższej kategorii wiekowej. To wspaniałe osiągnięcie, które świadczy o jej ogromnej wiedzy i zaangażowaniu. Jesteśmy niezwykle dumni z Twojego sukcesu!

Filipowi Gorczycy, który również wykazał się dużą wiedzą, zajmując drugie miejsce. Gratulujemy Ci świetnego wyniku i życzymy dalszych sukcesów w przyszłych edycjach konkursu.

Karinie Świątkowskiej za udział w konkursie, dzięki któremu zdobyła cenne doświadczenie, które z pewnością zaowocuje w kolejnych edycjach.

Amelio! Jeszcze raz gratulujemy Ci wspaniałego zwycięstwa! Trzymamy kciuki za udany występ na etapie wojewódzkim.