Uczniowie ze Szkotowa trenują z siatkarzami Indykpol AZS Olsztyn!

19 kwietnia odbyło się wyjątkowe wydarzenie sportowe. Uczniowie klas 6-8 mieli okazję trenować siatkówkę z zawodnikami Indykpol AZS Olsztyn, m.in. Karolem Jankiewiczem, Manuelem Armoą, Joshuą Tuanigą i trenerem Marcinem Mierzejewskim. Towarzyszyli im również Wójt Gminy Kozłowo Pan Marek Wolszczak i Sekretarz Pan Jacek Jankowski.

Trening odbył się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Rogożu. Młodzi siatkarze z zapałem uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez doświadczonych zawodników i trenera. Mieli oni możliwość doskonalenia swoich umiejętności technicznych, taktycznych i motorycznych. Trening był również świetną okazją do poznania z bliska zawodników i ich pracy.

Spotkanie z siatkarzami było dla uczniów ze Szkotowa niezapomnianym przeżyciem. Z pewnością zmotywuje ich ono do dalszej pracy nad rozwojem swoich siatkarskich umiejętności.

Warto również podkreślić, że tego typu wydarzenia są bardzo ważne dla promocji siatkówki wśród młodzieży. Dzięki nim młodzi ludzie mogą zobaczyć na własne oczy, jak wygląda profesjonalny trening i poznać swoich idoli.

Dziękujemy za wspaniałą siatkarską przygodę.