22.05.2015 r. Polska Biega Kozłowo 2015

W tegoroczną akcję Cała Polska Biega zaangażowana została duża liczba biegaczy naszej szkoły. W wydarzeniu wzięły udział dzieci począwszy od klasy pierwszej szkoły podstawowej kończąc na klasach gimnazjalnych. Kategoriom wiekowym przyporządkowany był odpowiedni dystans od 200 metrów do 3 kilometrów.

Wszyscy dali z siebie wszystko. Na załączonych zdjęciach widać wspaniałą zabawę i radość z uczestnictwa w zawodach. Najlepsze III miejsce zajął Bartosz Pukas uczeń III klasy gimnazjum. Przed rozpoczęciem konkurencji biegowych wszyscy uczestnicy wzięli udział we wspólnej rozgrzewce przeprowadzonej przez Pna Wójta Gminy Kozłowo Jacka Jankowskiego. Po skońcoznym biegu każdy otrzymał wodę. Organizatorem wydarzenia był GCKIS w Kozłwoie.

Wszystkim 33 zawodnikom reprezentującym naszą szkołę serdecznie dziękujemy i zachęcamy do brania udziału w kolejnych zawodach sportowych.

Igor Nadolski