lefttop.jpgleftmiddle.jpg

Poinformuj znajomych o istnieniu strony, przez kliknięcie w link poleć nas.

rightmiddle.jpg

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w twojej szkole - zapisz się na naszą listę mailingową.

kalendarium
Środa, 2018-11-21
Imieniny:
Janusza, Marii
leftbottom.jpg
Logo BIP
http://zsszkotowo.szkolnastrona.pl/index.php?p=m&idg=zt,216
http://zsszkotowo.szkolnastrona.pl/index.php?p=m&idg=zt,217
https://edu-sense.com/pl/
http://zsszkotowo.szkolnastrona.pl/index.php?p=m&idg=zt,218
https://www.facebook.com/spszkotowo/
Jesteś tu: » Strona startowa » 26.05.2018 r. Spotkanie najmłodszych z rodzicami

26.05.2018 r. Spotkanie najmłodszych z rodzicami

Rodzice to najbliższe i najdroższe osoby, które zawsze należy kochać i szanować. Są jednak dni, w których w szczególny sposób chcemy okazać im pamięć i podkreślić ich znaczenie w naszym życiu.

 

 

 

 

26 maja, w ramach obchodów Dni Rodziny, dzieci z oddziału przedszkolnego  i klas I – III spotkały się ze swoimi rodzicami. Z okazji Dnia Matki oraz zbliżającego się Dnia Ojca, wraz z wychowawczyniami – Iwoną Jaroszewską, Marią Chmielewską, Joanną Grzelą, Ewą Szymańską, najmłodsi przygotowali występ. Zaśpiewali kilka piosenek, w treści których podkreślili bardzo ważną rolę rodziców w ich życiu. Dzieci z oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej wykonały taniec korowodowy oraz zatańczyły walczyka. Uczniowie klasy drugiej i trzeciej wystąpili w przedstawieniu na motywach bajki telewizyjnej „Smerfy”. Dzieci złożyły rodzicom życzenia i zaśpiewały „Sto lat”, a także przygotowały słodką niespodziankę.

 

W trakcie spotkania cztery dziewczynki z oddziału przedszkolnego – Bogusia, Kamilka, Julka  i Zosia zaprezentowały rodzicom piosenki o przyrodzie. Wcześniej, w powyższym repertuarze, wystąpiły na Powiatowym Festiwalu Piosenki Ekologicznej w Nidzicy.


Ewa Szymańska